مدیریت دانش
با توجه ویژه به پیشرفت این رشته در ایران و معادل یابی فارسی برای واژگان

به وبلاگ  مدیریت دانش  خوش آمدید. چنانچه علاقه مند به همكاری هستید با ما تماس بگیرید.


¿تولد قدرتمندترین نرم‌افزار مدیریت دانش سازمانی در ایران با نام "رای ون"
سه شنبه 12 بهمن 1389

نرم‌افزار مدیریت دانش سازمانی"رای‌ون" به عنوان قدرتمندترین نرم افزار مدیریت دانش سازمانی در ایران و با انگیزه ارائه یک راهکار واقعی مدیریت دانش به سازمان‌های ایرانی متولد شد. "رای‌ون" یک سیستم نرم افزاری پیشرفته مدیریت دانش مبتنی بر فناوری‌های وب 2.0 است که با تبعیت از جدیدترین روندهای بین المللی مدیریت دانش و فناورری‌های آن برای نخستین‌ بار در كشور و سطح منطقه با نوآوری‌های گسترده بر اساس سه اصل مفهومیِ هوشمندی اجتماعی (Social Intelligence)، درهم‌تنیدگی معنایی (Semantic Interconnectedness) و بصری‌سازی دانش (Knowledge Visualization) ایجاد شده است.

آنچه که "رای‌ون" را در مقایسه با دیگر نرم افزارهای مدیریت دانش سازمانی ایران شایسته لقب قدرتمندترین می نماید، تجربیات ملی و بین المللی تیم طراحی و تولید رای‌ون، به کارگیری جدیدترین فناوری‌ها و امکانات هوشمند و خودسازمان دهی در قالب یک سیستم کاربردی است. این قابلیت ها به خوبی با هوشمندی و دانش‌جمعی سازمان و انواع دانش سازمانی درمی‌آمیزد و علاوه بر یکپارچه سازی مدیریت دانش با فعالیت‌های روزانه دانشکاران و فرآیندهای کاری سازمان، ابزار مناسبی برای فرهنگ‌سازی و جذب کارکنان به مدیریت دانش در اختیار می گذارد. همچنین طراحی ماژولار "رای‌ون" این امکان را به سازمان‌ها می‌دهد که بنا بر تحلیل نیازمندی‌ها و بر اساس استراتژی های مدیریت دانش خود، کل یا بخشی از ماژول‌های رای‌ون را به خدمت بگیرند.

رای‌ون به عنوان یکی دیگر از محصولات نوآورانۀ شرکت اینوتکس ایران، به دنبال ارایۀ راهکاری خلاقانه، قدرتمند، دوراندیشانه و مبتنی بر فناوری های روز دنیا در زمینۀ مدیریت دانش به سازمان های ایرانی است؛ چرا که معتقدیم سازمان های ایرانی شایستۀ در اختیار داشتن یک راهکار واقعی مدیریت دانش هستند؛ و این همان انگیزه ای بود که محققان شرکت اینوتکس ایران را به طراحی و تولید رای‌ون برانگیخت. هم‌اکنون رای‌ون با قرار گرفتن در کنار سایر فناوری‌ها و خدمات حرفه ای اینوتکس ایران، در اختیار سازمان‌های ایرانی است.

برای آشنایی بیشتر با اصول مفهومی و ویژگی‌های فنی رای‌ون و همچنین مشاهدۀ بخشی از قابلیت‌ها و امکانات آن به نشانی www.RaaiVan.ir مراجعه فرمایید.

نوشته شده در سه شنبه 12 بهمن 1389 و ساعت 04:56 ب.ظ توسط : خشایار جهانیان
ویرایش شده در - و ساعت -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات