مدیریت دانش
با توجه ویژه به پیشرفت این رشته در ایران و معادل یابی فارسی برای واژگان

به وبلاگ  مدیریت دانش  خوش آمدید. چنانچه علاقه مند به همكاری هستید با ما تماس بگیرید.


¿فراخوان مطالعات موردی مدیریت دانش
سه شنبه 10 شهریور 1388
با سلام،

به نمایندگی از طرف اولین نشست سالیانه مدیریت دانش این پیام رو می گذارم. در صورتی که سازمانی می شناسید که در این فرآیند امکان شرکت دارد اطلاع رسانی بفرمایید.

اولین نشست ملی مدیریت دانش با هدف بستر سازی و اشاعه نگرش های بنیادی و مبتنی بر مدل در زمینه مدیریت دانش  برگزار می گردد. در این راستا از سازمان های متعالی در زمینه مدیریت دانش دعوت می گردد تلاش ها و دستاوردهای خود در زمینه مدیریت دانش را با همکاری مستقیم کمیته علمی نشست، تدوین و ارائه نمایند.

بدین وسیله از کلیه سازمانهایی که در راستای به کارگیری سیستماتیک مدیریت دانش گام هایی برداشته اند و نتایج قابل ارائه در دست دارند دعوت می گردد با تکمیل کاربرگ کارگاه ارزیابی و ارائه آن به دبیرخانه نشست تا 15 مهرماه نسبت به شرکت در ارزیابی اولیه اقدام نمایند. مهلت اعلام تمایل به حضور در این بخش از نشست 25 شهریور 1388 خواهد بود.

سازمانهایی که به مرحله مطالعه موردی می رسند می توانند  دستاوردهای خود را به صورت افتخاری در پنل های مطالعات موردی ارائه نمایند. به سازمانهای حاضر در مطالعات موردی نشان یادبود سازمان متعالی مدیریت دانش اعطا می گردد. از سوی دیگر، سازمان هایی که به سطح ارائه مطالعه موردی نرسند در کارگاه های ارزیابی خصوصی که به صورت موازی با نشست برنامه ریزی شده، بازخورد ارزیابی را دریافت کرده و به بحث می نشینند.نوشته شده در سه شنبه 10 شهریور 1388 و ساعت 02:04 ب.ظ توسط : خشایار جهانیان
ویرایش شده در سه شنبه 10 شهریور 1388 و ساعت 02:15 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic